Analityka jest fundamentem wszystkich działań e-marketingowych. Polega ona na gromadzeniu danych, oraz ich analizie, co umożliwia zaplanowanie i realizację konkretnych działań. Także dla naszej agencji bardzo istotne znaczenie ma właśnie analityka. Poznań jest dla nas sporym wyzwaniem, tym bardziej, że siedziba Rocket Media znajduje się we Wrocławiu. Jednak to właśnie analityka pomaga nam w tworzeniu dopasowanych do naszych klientów strategii.

Analityka jest nam również potrzebna do określenia potrzeb, możliwości oraz oczekiwań klientów, ale też pomaga ustalić profil użytkowników, np. z jakich narzędzi korzystają najczęściej, dzięki czemu mamy szansę zoptymalizować nasze działania. A to wszystko przekłada się na wzrost zysków.

Warto skorzystać z wiedzy naszych specjalistów, którzy dokładnie wiedzą w czym może pomóc analityka. Poznań interesuje nas ze względu na możliwości rozwoju, które dostrzegamy w rozszerzeniu naszych działań. Ze swojej strony oferujemy pełne wsparcie przy konfiguracji konta Google Analytics. Naszą propozycją są także audyty User Experience stron www oraz testy A/B. Przygotowane przez nas raporty eksperckie wyjaśniają co i w jaki sposób należy zrobić, aby zoptymalizować witrynę internetową firmy.