Rocket Media to agencja e-marketingowa, która zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych. W kręgu naszych zainteresowań i działań są wszelkiego rodzaju narzędzia pomocne do poprawienia pozycji stron naszych klientów w wynikach wyszukiwania Google. Z tej przyczyny zainteresował nas także User Experience. Poznań i inne duże miasta w Polsce musza liczyć się z dużą konkurencją, dlatego jeżeli Twojej firmie zależy na osiąganiu lepszych wyników, zachęcamy do kontaktu.

UX łączy w sobie zagadnienia psychologii, nowoczesną technologię oraz badania użyteczności danej strony. Dzięki temu można szybciej poznać potrzeby użytkowników i stworzyć stronę w taki sposób, aby była ona dla nich jak najbardziej przyjazna. Przejrzysta i komfortowa strona ułatwia internautom korzystanie z niej oraz zachęca ich do pozostania dłużej na Twojej witrynie.

Jeżeli strona została już zaprojektowana, warto zdecydować się na audyt User Experience. Poznań jest miastem, na które rozszerzamy nasze usługi, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku istniejących już stron proponujemy audyt UX. Nasi specjaliści przenalizują Twoją stronę internetową zarówno pod kątem jakości treści, jak i jej budowy. Wyniki przedstawiamy w specjalnym raporcie, z którego łatwo można się dowiedzieć co należy poprawić. To wszystko doprowadzi do tego, że Twoja witryna będzie atrakcyjna dla potencjalnych użytkowników.