Jesteśmy agencją e-marketingową z Wrocławia, która na rynku działa już od 2010 r. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, że niektóre działania czasem nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Jednak mamy na to rozwiązanie – audyt SEM. Poznań jest miastem, na które rozszerzamy naszą ofertę i jesteśmy przekonani, że możemy tam wykorzystać naszą wiedzę.

Aby kampania w internecie przyniosła jak najlepsze efekty musi być właściwie zoptymalizowana oraz skierowana do odpowiedniej grupy docelowej. Dlatego właśnie pierwszym proponowanym przez nas działaniem jest przeprowadzenie analizy dotychczasowych działań oraz ich wyników. Oferujemy również zbadanie kampanii prowadzonych przez konkurencję, a także przeanalizowanie założonych przez nich celów.
Nasi specjaliści przygotowują odpowiednie raporty, w których informują o jakości obecnie prowadzonych kampanii oraz możliwościach osiągnięcia założonych wyników. To z kolei pozwala poprawić lub stworzyć nową kampanię. W tam zadaniu oferujemy pomoc naszych ekspertów. Zachęcamy do kontaktu, jeżeli zainteresował Cię nasz audyt SEM. Poznań z pewnością jest miastem, w którym chcemy prowadzić nasze działania. Możesz liczyć na nasze zaangażowanie, profesjonalne podejście oraz wieloletnie doświadczenie.