Performance marketing Poznań

Istnieje takie pojęcie jak marketing efektywnościowy, zwany inaczej performance marketing. Poznań jest miastem, w którym proponujemy tego typu usługę. Są to działania, które mają na celu wygenerowanie leadów i nakłonienie potencjalnych klientów do wykonania określonych przez firmę czynności np. pozostawienia numeru kontaktowego lub zamówienie produktu. Budowa wizerunku firmy nie jest tutaj istotna. Liczą się natomiast rezultaty działań marketingowych.

Marketing efektywnościowy pozwala na dokładne dokonanie pomiaru wpływu reklamy na konsumentów i sprawdzenia tym samym, które akcje marketingowe są najbardziej skuteczne. Jest to strategia, która wyróżnia się tym, że płaci się za uzyskane efekty. Performance marketing (Poznań) pozwala określić koszty pozyskania klienta przez daną firmę. Warto zwrócić uwagę na to, że kliknięcie na dany baner nie oznacza jeszcze zakupu produktu – dlatego tak ważna jest odpowiednia optymalizacja i doświadczenie w prowadzeniu takich działań.

Specjalizujemy się w usługach z zakresu performance marketing. Poznań jest kluczowym obszarem naszych działań. Zaufaj naszym ekspertom, którzy przy użyciu profesjonalnych narzędzi Performance Marketingu (Google czy Facebook) zaplanują najlepszą strategię marketingową dla Twojej firmy. Obejmuje ona pomoc w ustaleniu grupy docelowej, oczekiwanych osiągnieć oraz wyboru właściwej platformy reklamowej. Opiszemy narzędzia, na których pracujemy oraz oszacujemy koszty kampanii. Proponowane przez nas działania zwiększą zasięg Twojej firmy, usług i produktów oraz przełożą się na wzrost zysków.