Na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania Google pojawiają się coraz częściej. Dlatego skuteczną strategią dla uzyskania wysokiej pozycji w wyszukiwarce jest inwestycja w pozycjonowanie video. Poznań jest miastem o wysokim poziomie konkurencji – warto wykorzystać więc wszystkie możliwe kanały komunikacji, by stać się liderem na rynku.

Oferujemy pozycjonowanie video (Poznań) dla każdej z branż. Rozpoczęcie działań promocyjnych na YouTube i innych mniejszych serwisach pozwoli na dotarcie do nowych grup odbiorców oraz przedstawienie produktów i usług z zupełnie innej strony. YouTube jest drugą co do wielkości wyszukiwarką na świecie i największym serwisem z materiałami video i warto to wykorzystać. Jest również ważnym punktem ścieżki zakupowej – coraz więcej osób ogląda filmy wideo przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie. Tworzenie unikalnych filmów o wysokiej jakości plus ich odpowiednia optymalizacja to podstawa zwiększenia ruchu na stronie internetowej i gwarancja większych zysków dla firmy.

Zaufaj naszym specjalistom, którzy mają wiedzę i doświadczenie w działaniach takich jak pozycjonowanie video. Poznań to jeden z kluczowych obszarów naszej działalności. Optymalizujemy kanały firmowe i filmy video do standardów i zaleceń Google oraz YouTube. Przygotowujemy tytuł, treść, opisy oraz tagi z wykorzystaniem odpowiednich fraz kluczowych. Opracowujemy treści na temat filmów na serwisy zewnętrzne i pozyskujemy wartościowe linki, które skutecznie podnoszą pozycje firmy w wyszukiwarkach.